PASTANNECİM

PASTANNECİM

PASTANNECİM

Pastannecim, “bu işte bir anne eli var” sloganıyla 2013 yılında başladığı tatlı macerasını ilk günkü heyecanını kaybetmeden, her güne bir yenilik ekleyerek devam ettiriyor. Pastannecim hayaller kadar yaratıcı, anne eli değmiş gibi lezzetli, deneyimli heykeltıraş ve seramik sanatçılarından oluşan kadrosunun elinden çıkmış özenli pastalarıyla pasta yapmayı bir sanata dönüştürüyor. Ev yapımı tadında özel vitrin pastaları, kurabiyeleri, cup cakeleri, tasarım pastaları ve petifürleri hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal malzemelerle hijyenik ortamlarda üretiliyor. Pastannecim’in kendi fabrikasında günlük olarak ürettiği pastalar, unutulmaz anlarınızı tatlandırıyor, lezzetiyle tebessüm ettiriyor.

Güler yüzlü hizmeti, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan prensibiyle Pastannecim, müşterilerinin severek takip ettiği masalsı bir dünyayı ayaklarınıza seriyor. Kısa zamanda büyük işlere imza atan Pastannecim, lezzetiyle olduğu kadar gözlere de hitap eden vitrin pastalarıyla satış rekorları kırıyor. Herkese uygun fiyat politikası ile tasarım ve vitrin pastalarını, cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Pastannecim, İstanbul’da da franchise sistemi ile kısa zamanda büyümeyi ve Türkiye’nin her köşesine yayılarak başarıya ulaşmayı vazife biliyor.

Pastannecim özel günlerinizi unutulmaz kılmak için doğum günü, düğün, nişan ve sevgililer günü ve tüm özel kutlamalarda hayaller kadar tatlı pastalarıyla mutlu anlar yaşatmayı amaç biliyor.

ŞUBELERİMİZ

Pastannecim şu an Ankara’da 23  şube ile hizmet vermektedir. Pastannecim franchise sistemi ile Türkiye genelinde büyümeyi ve tatlı konseptini kârlı bir iş ortaklığına dönüştürmeyi hedefler. Ankara ve İstanbul’dan sonra diğer illerde franchise ağını genişleterek 2018 yılı sonunda 65 şubeye ulaşmayı ve sektöründe tek olmayı amaçlar.

PASTANNECİM ŞUBELERİ

AKDERE
BAĞLICA
BAHÇELİEVLER
BALGAT
BATIKENT
CEBECİ
ÇAKIRLAR
DİKMEN
EGE MAHALLESİ
ERYAMAN
ELVANKENT
ETLİK
ETİMESGUT
GİMAT
KAZAN
KIZILAY
MAMAK
METROMALL
ŞENTEPE
TURAN GÜNEŞ
ÜMİTKÖY
YDA PARK AVENUE

PASTANNECİM ÜRÜNLERİ

TÜM ÜRÜNLER
MENÜ ÜRÜNLERİ
VİTRİN PASTALARI
Yaban Mersinli Purple
Mat Fıstık
Mini Ekler Petifür
Beyaz Çilekli Muzlu
Saviordi Çilek
Portakal Badem
Çikolata Muz
Parça Çikolata
Çikolata Krokan
Çilekli Oreolu Parçacıklı
Saviordi Frambuaz
Saviordi Karışık Meyve
Çilekli Moist
Çilekli Red Velvet
Çikolata Kestane
Fıstık Drajeli Profiterol
Frambuazlı Red Velvet
Karamel Muzlu Macchiato
Çikolata Frambuaz
Çikolata Çilek Muzlu
Beyaz Çilekli Bademli
Çikolata Çilek
Çilekli Tart Petifür
Monte Carlo
Muzlu Tart Petifür
Gözlemeler
Sahandalar
Kahvaltı
Hamburger
Waffle
Karışık Bazlama Tost
Tavuklu Sandviç
Izgara Peynir Salata