ERCİYES BÖREK

ERCİYES BÖREK

ERCİYES BÖREK

Erciyes Börek

2003 yılında “Ev hanımlarından sofranıza” sloganıyla yola çıkmıştır. Kısa zamanda tüm özel günlerde tercih edilen güçlü bir marka hâline gelmiştir. Erciyes Börek, yaklaşık 5000 metrekarelik kapalı alanı ile günlük ortalama 15 ton üretim kapasitesine sahiptir. Yönetim kadroları, üretim elemanları ve lezzet noktalarındaki personeller dâhil olmak üzere 400 personel ile çalışmaktadır. Üretim merkezinde çalışan personellerin büyük kısmı ilk kez iş hayatına atılan kadınlardan oluşmaktadır.

Erciyes Börek, müşterilerinin damak tadına, geniş franchise ağındaki kolay ulaşılabilir lezzet duraklarında hitap etmektedir. Ankara’nın her yerine, “30 dakikada sıcak teslim” sloganıyla ücretsiz teslimat yapan Erciyes Börek taze ve günlük ürünleri ile kusursuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Mutlu ve hüzünlü her gününde müşterilerin ikramlık lezzetlerinin vazgeçilmezi Erciyes Börek Ankara’da kendi ürün gamında %80 pazar payına sahiptir.

Erciyes Börek müşterilerine kolay ulaşabilmek ve hizmet kalitesinden ödün vermemek için çağrı merkezi aracılığı ile sipariş almaktadır. 0850 333 06 06 ve (312) 945 06 06 numaralı çağrı merkezi hizmeti ile siparişler hızlı bir şekilde alınmakta ve müşteri kayıtları tutulmaktadır. Erciyes Börek, börek ve baklavalarını, kahvaltı sofralarından devlet protokollerine, bayram ikramlarından ev ziyaretlerine kadar arzu edilen her özel günde “Ev hanımlarından sofralara” ulaştırmaktadır.

ŞUBELERİMİZ

Erciyes Börek franchise ağını genişleterek Türkiye’nin börekçisi olmayı ve uzun dönemde Türk mutfağına ait geleneksel su böreğini uluslararası bir marka yaparak, bu doyumsuz lezzetin dünya çapında bilinirliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Şu an Ankara'da 30 şube ile hizmet vermektedir.

 

 

ERCİYES BÖREK ŞUBELERİ

AKDERE
ALACAATLI
ANTERES
AYDINLIKEVLER
BAĞLICA
BALGAT
BATIKENT
BİRLİK
CEBECİ
ÇANKAYA
DİKMEN
EGE MAHALLESİ
ELVANKENT
ERYAMAN
ERYAMAN ATA MAHALLESİ
ESERTEPE
ETİMESGUT
ETLİK
GÖLBAŞI
KAZAN
KEÇİÖREN
KIZILAY
MACUNKÖY
MAMAK
ŞENTEPE
TUZLUÇAYIR
YAŞAMKENT
YDA PARK AVENUE
YENİMAHALLE

ERCİYES BÖREK ÜRÜNLERİ

TÜM ÜRÜNLER
BAKLAVALAR
BÖREKLER
DİĞER LEZZETLERİMİZ
Peynirli Su Böreği
Peynirli Kol Böreği
Ev Böreği
Özel Seri Peynirli Su Böreği
Peynirli Boşnak Böreği
Cevizli Baklava
Cevizli Ev Baklavası
Cevizli Dürüm
Fıstıklı Baklava
Kaymaklı Baklava
Cevizli Kadayıf
Fıstıklı Havuç Dilimi
Soğuk Baklava
Fıstıklı Dürüm
Yaprak Sarma
Mantı
Tatlı Kurabiye Karışık
Tuzlu Kurabiye Karışık
www.erciyesborek.com