ERCİYES BÖREK

ERCİYES BÖREK

ERCİYES BÖREK

Erciyes Börek; 2003 yılında “Ev hanımlarından sofranıza” sloganıyla yola çıkmıştır. Kısa zamanda tüm özel günlerde tercih edilen güçlü bir marka hâline gelmiştir. Erciyes Börek, yaklaşık 5000 metrekarelik kapalı alanı ile günlük ortalama 15 ton üretim kapasitesine sahiptir. Yönetim kadroları, üretim elemanları ve lezzet noktalarındaki personeller dâhil olmak üzere 400 personel ile çalışmaktadır. Üretim merkezinde çalışan personellerin büyük kısmı ilk kez iş hayatına atılan kadınlardan oluşmaktadır. 

Erciyes Börek, müşterilerinin damak tadına, geniş franchise ağındaki kolay ulaşılabilir lezzet duraklarında hitap etmektedir. Ankara’nın her yerine, “30 dakikada sıcak teslim” sloganıyla ücretsiz teslimat yapan Erciyes Börek taze ve günlük ürünleri ile kusursuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Mutlu ve hüzünlü her gününde müşterilerin ikramlık lezzetlerinin vazgeçilmezi Erciyes Börek Ankara’da kendi ürün gamında %80 pazar payına sahiptir.

Erciyes Börek müşterilerine kolay ulaşabilmek ve hizmet kalitesinden ödün vermemek için çağrı merkezi aracılığı ile sipariş almaktadır. 0850 333 06 06 ve (312) 945 06 06 numaralı çağrı merkezi hizmeti ile siparişler hızlı bir şekilde alınmakta ve müşteri kayıtları tutulmaktadır. Erciyes Börek, börek ve baklavalarını, kahvaltı sofralarından devlet protokollerine, bayram ikramlarından ev ziyaretlerine kadar arzu edilen her özel günde “Ev hanımlarından         sofralara” ulaştırmaktadır.

ŞUBELERİMİZ 

Erciyes Börek franchise ağını genişleterek Türkiye’nin börekçisi olmayı ve uzun dönemde Türk mutfağına ait geleneksel su böreğini uluslararası bir marka yaparak, bu doyumsuz lezzetin dünya çapında bilinirliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Şu an Ankara'da 35 şube ile hizmet vermektedir. 

ERCİYES BÖREK ŞUBELERİ

ÜRÜNLER

ERCİYES BÖREK ÜRÜNLERİ

TÜM ÜRÜNLER
BAKLAVALAR
BÖREKLER
DİĞER LEZZETLERİMİZ
Peynirli Su Böreği
Özel Seri Peynirli Su Böreği
Kıymalı Su Böreği
Patatesli Kol Böreği
Peynirli Kol Böreği
Kıymalı Kol Böreği
Ispanaklı Kol Böreği
Ev Böreği
Boşnak Böreği Peynirli
Boşnak Böreği Patatesli
Boşnak Böreği Kıymalı
Karaköy Böreği
Cevizli Baklava
Cevizli Ev Baklavası
Köy Burması
Fıstıklı Baklava
Cevizli Erciyes Özel
Fıstıklı Şöbiyet
Yaprak Sarma
Mantı
Tatlı-Tuzlu Kurabiyeler


www.erciyesborek.com